Soutěžní pravidla

Pravidla soutěží na eshopu Proužky a Puntíky
  1. Pořadetelem soutěží je eshopu Proužky a Puntíky
  2. Soutěže probíhají na území České republiky. Datum trvání soutěže je uvedeno v soutěžním příspěvku.
  3. Výherce bude o své výhře vyrozuměn formou emailu a budou mu poskytnuty další pokyny k uplatnění či vydání výhry. Výhry budou výherci předány nejpozději do 20 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce do týdne neodpoví na e-mail nebo neposkytne potřebné informace pro vydání výhry, jeho cena se posouvá na dalšího účastníka soutěže.
  4. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím nahlášených za účelem doručení výhry a to na dobu do případného odvolání.
  5. Pořadatel soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Pořadatel soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v akci (například problém se zasíláním emailových zpráv, nefunkčnost sítě Facebook).
  6. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.
  7. Výhra v soutěži není právně vymahatelná.
  8. Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.
  9. Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či facebookový profil vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např. duplicitní facebookový účet, falešný facebookový účet).
  10. Pořadatel si také vyhrazuje právo vyloučit účastníka soutěže, jehož chování či facebookový profil odporuje pravidlům sociální sítě Facebook.