Co říkáte na tento vzor? Já si ho velmi oblíbila a chystala se ho zařadit do nabídky eshopu prouzkyapuntiky.cz, ale manžel mě zarazil s tím, že tohle opravdu není proužek. Neuznal mi ho ani jako „klikatý proužek“. Po dlouhé debatě jsme se shodli vlastně jen na tom, že to není puntík. :-) Trvám si ale na svém a nechci se ho tak lehce vzdát. Chevron se mi totiž moc líbí, je krásný a šik. Co myslíte vy, můžu jej zařadit do nabídky? Pište mi do komentářů, těším se na vaše názory. ♥

 024daa3ef2879934147ebfc4a858fa61 b7483b5c4ca17220f102205962923176

obrázky jako zdroj inspirace: www.pinterest.com

Soutěž

Do 14.3. 2016 probíhá na našem eshopu Proužky a Puntíky soutěž o designový polštář s chevron vzorem. Pro účast v soutěži hlasujte pro chevron – zařadit do nabídky či nezařadit.  Svůj hlas pište do komentářů zde na blogu. Z komentářů vyberu jednoho výherce, jehož komentář bude nejoriginálnější a ten od nás obdrží výhru. :-)

O co hrajeme?

Ve hře je designový povlak na polštářek o rozměru 45×45 cm v černé barvě  (výplň není součástí).

soutez chevron ani ci ne - polstar

Pozn: Komentáře schvaluji ručně, proto se prosím nelekejte, pokud se váš komentář ihned nezobrazí. :-) 

18 comments on “Chevron ano či ne?

  1. nejoriginálnější jsou vaše polšářky moc se mi líbí,jednoduché a černo bílá je můj vítěz,chevron může být

  2. Chevron – zařadit do nabídky…rozhodně. Šikmý proužek také proužek. :-) A jak krásně by se na něm usínalo. :-)

  3. já mám radši puntíky, ale líbí se mi i chevron, kdyby to bylo nějak zkombinované :-D třeba jedna strana puntíky, druhá proužky, bylo by mé dilema vyřešené :-D

  4. Určitě zařadit. To je taky nápad, radit se s chlapem. Vypadá úžasně ve všech kombinacích, které tady máte na obrázcích. Děkuji za inspiraci. Už jste mě nahlodala, potřebuji nové povlaky na polštáře :)

  5. Hlasuji pro ano. Bych chlapovi rekla, ze teda toto nezaradim, ale potrebujete nejakou novinku, tak jestli by se mu vic libily prouzky v ruzove, staroruzove, lososove nebo koralove… (kdyz uz teda tomu tak rozumi) :)

  6. Za mě určitě ano, zařadit do nabídky. Protože Chevron se mi moc líbí a je to úžasná záležitost. Neokoukaný a nadčasový :)

  7. Líbí se mi moc a moc chevron. Já na polštářích ujíždím a tento se mi moc líbí.ANO.

Comments are closed.